image/svg+xml
image/svg+xml

Fakülte Kurulu



ADI-SOYADI İDARİ GÖREVİ ATAMA TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
Prof. Dr. Sedat YAZICI  Başkan 12.01.2022 12.01.2025
Prof. Dr. Sedat YAZICI  Profesör Temsilcisi 7.12.2020 7.12.2023
Prof. Dr. Aslı YAZICI  Profesör Temsilcisi 14.02.2022 14.02.2025
Prof. Dr. Mustafa HİZMETLİ Profesör Temsilcisi 14.02.2022 14.02.2025
Doç. Dr. Sefer Yetkin IŞIK Doçent Temsilcisi 8.06.2021 8.06.2024
Doç. Dr. Hicran KARATAŞ Doçent Temsilcisi 14.02.2022 14.02.2025
Dr.Öğr.Üyesi  Sinan PAKSOY Dr.Öğr.Üyesi Temsilcisi 2.10.2020 2.10.2023
Prof. Dr. Aslı YAZICI  Felsefe Bölüm Başkanı 15.09.2020 15.09.2023
Prof. Dr. Mustafa HİZMETLİ  Tarih Bölüm Başkanı 4.12.2020 4.12.2023
Prof. Dr. Alsou KAMALIEVA ÇTLE Bölüm Başkanı 19.01.2021 19.01.2024
Doç. Dr. Birgül KOÇAK OKSEV Sosyoloji Bölüm Başkanı 7.01.2019 7.01.2025
Doç. Dr.İbrahim GÜMÜŞ Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı 31.05.2021 31.05.2024
Doç. Dr.  Şahin YILDIRIM Sanat Tarihi Bölüm Başkanı 27.10.2021 27.10.2024
Doç. Dr. Cem ODACIOĞLU Mütercim ve Tercümanlık Bölüm Başkanı 24.09.2021 24.09.2024
Doç. Dr. Ahmet ALTAY Bilgi ve Belge Bölüm Başkanı 18.02.2019 18.02.2024
Dr. Öğr. Üyesi  Emel GENÇ Psikoloji Bölüm Başkanı 7.03.2022 7.03.2025
Ekrem ÖZTEKNECİ Raportör    
Aziz Oğuzhan ÇAKALOĞLU Fakülte Öğrenci Temsilcisi