image/svg+xml
image/svg+xml

Fakülte Yönetim Kurulu

 

ADI-SOYADI İDARİ GÖREVİ ATAMA TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
Prof. Dr. Sedat YAZICI  Başkan 12.01.2022 12.01.2025
Prof. Dr. Aslı YAZICI  Profesör Temsilcisi 12.10.2020 12.10.2023
Prof. Dr. Alsou KAMALIEVA Profesör Temsilcisi 10.09.2021 10.09.2024
Prof. Dr. Mustafa HİZMETLİ Profesör Temsilcisi 16.02.2022 16.02.2025
Doç. Dr. Huriye ÇOLAKLAR Doçent Temsilcisi 16.02.2022 16.02.2025
Doç. Dr. Haluk ÖNER Doçent Temsilcisi 16.02.2022 16.02.2025
Dr. Öğr. Üyesi Musa SALAN Dr.Öğr.Üyesi Temsilcisi 30.06.2020 30.06.2023
Ekrem ÖZTEKNECİ Raportör    
Aziz Oğuzhan ÇAKALOĞLU Fakülte Öğrenci Temsilcisi